notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Spirometre Devresi (ciğer kapasitesi ölçme)

Proje ID: #1235   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2791 gün önce   |   Rapor : Hayır
Spirometre Devresi (ciğer kapasitesi ölçme) Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Elimzide bir basınç sensörü var.(2 nokta arasındaki basınç farkını ölçüyor ölçüm yapılan parça gönderilecektir sensörle beraber) Bu basınç sensöründen gelen voltajı enstürmantasyon amplifikatör devresi ile yükselterek kendimiz kodlicağımız arduino ile gereken değerleri elde edip lcd ekrana değerleri yansıtacağız. Bize lazım olan devrenin kurulumu kodlama kısmı bizde olacak. Eğer teklifleriniz içinde kodlama varsa belirtiniz. (Bread board üzerine kurulmayacak PCB kart üzerine lehimle kurulacak)
 
BASINÇ SENSÖRÜ : MPX2010
 
PLANLANAN AŞAMALAR : BATARYA => REGÜLATÖR => BASINÇ SENSÖRÜ => ENSTÜRÜMANTASYON YÜKSELTEÇ DEVRESİ => FOLLOWER DEVRESİ => LOW-PASS DEVRESİ (EMİN DEĞİLİZ) => ARDUNİO => LCD 
 Spirometre Devresi (ciğer kapasitesi ölçme)

Spirometre Devresi (ciğer kapasitesi ölçme)

Circle Image
Proje Sahibi : Kutaykeser
2724 gün önce
Güven Puanı : 0
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    1 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış