notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Stepper motor control with GUI

Proje ID: #1047    |    Yayın: 900 gün önce    |    Rapor : Evet
Stepper motor control with GUI Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.


Merhabalar  benim proje bilgisayar kontrollü step motor sürücü devresi graphical user interface(GUİ) ile olacak. bilgisayardan bir program yazılacak orda dönen bi component olacak onu döndürdüğümüzde motorda onunla beraber dönecek. Bilgisayardan arduinoya, ordanda motora bağlantı olacak.  Aşağıda fotoğraftaki gibi veya farklısıda olabilir. yuvarlak dönebilen bi component matlab, java, c# hangisi olursa fark etmez. yeterki dönen componentle motoru kontol etmek arduino ile.

  Stepper motor control with GUI - Elektronik Devre Projeleri

Stepper motor control with GUI - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : serhatagaoglu
657 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan