notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

su tankı kontrol devresi

Proje ID: #302    |    Yayın: 1412 gün önce    |    Rapor : Evet
su tankı kontrol devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.bu projede iki adet küçuk su deposu kullanılcak doluluk ve boşluk oranına gore hassasiyeti yüzde 5 olacak sıvı seviye sensörleri ile bu iki depo arasındaki doluluk minimum yüzde 0 maximum yuzde 100 olacak.Depunun birinde suyu düşürmrk ve yükseltmek için sensör buluncak sensörler %5 hassasiyetli olacak depoyu %15 boşalt dediğimizde bulunduğu seviyeden %15 boşaltarak diğer depoya aktaracak proje bu inşallah yapabilen biri cıkar simdiden teşekkurlersu tankı kontrol devresi - Elektronik Devre Projeleri

su tankı kontrol devresi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : alicetin
657 gün önce
Güven Puanı : 40
5 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan