notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

Telefon kontrollü akıllı ev

Proje ID: #2769   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: 15 Gün   |   Yayın: 381 gün önce   |   Rapor : Evet
Telefon kontrollü akıllı ev Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.WiFi modülü ile telefondan kontrol edebileceğimiz bir akıllı ev istiyoruz ev içinde hareketi algılayan bahçedeki nem oranını ölçüp ona göre bahçeyi sulayan otopark doluluk oranını gösteren doğalgaz kaçağı olduğunda bilgi veren bahçe aydınlatması olan pencere ve kapının açılması kapınınn şifre ile açılması güneş paneli olan hayvanlarımızı otomatik yemleyebileceğimiz ve engelli bireylerin eve giriş çıkışlarını kolayca sağlamak için küçük bir yürüyen bandı temsil eden bir şey olmalı.
Not: güneş paneli ve otomatik yemleme dışında geriye kalan evin yapımında ki malzemeler bizde mevcuttur yapacak kişiye göndereceğiz ona göre fiyat teklifi bekliyoruzTelefon kontrollü akıllı ev - Elektronik Devre Projeleri

Telefon kontrollü akıllı ev - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : cokolkerem
380 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

3989
kkrandom: Merhaba. Öğrenci projesi mi? Yoksa bitirme tez çalışması mı?

3989
Cevap: Öğrenci projesi