notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Thermometre projesi

Proje ID: #1551   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2583 gün önce   |   Rapor : Evet
Thermometre projesi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Projemi oldugu gibi aynen yaziyorum. Tekliflerinizi bekliyorum.
You may use only Microchip PIC microcontrollers (not Atmel, Arduino, etc.). The usage of PIC 16F877A is recommended. You must prepare a final report of your project, including the code and hardware diagrams.
Projenin Tanımı:
 
 


Thermometer(5)  


 

Temperature is measured and displayed on the dot matrix LED display of 8x8. It must be able to switch between Celcius and Fahrenheit scales. Two threshold values must be adjustable at any values. An LED must be on, when the temperature is higher or lower than the threshold values. The temperature sensor must be a digital sensor. The threshold value must be able to show on the display.
Thermometre projesi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Thermometre projesi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Serrakacar
2569 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış