notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

TONE CONTROL CİRCUİT

Proje ID: #2163   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2276 gün önce   |   Rapor : Hayır
TONE CONTROL CİRCUİT Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.KULLANILACAK MALZEMELER (TONE CONTROL)
Transistör, Op-amp, kapasitör, direnç, potansiyometre, hoparlör (küçük -orta boyut) ,cızırtının (GÜRÜLTÜ) olmaması için high pass ve low pass filtrelerden bir tanesi yada 2 tanesinin kullanılmasını istiyorum.  
Projeden beklentim
Bu elementleri kullanarak breadboard üzerine kurulu bir şekilde yapılmasını istiyorum.  Telefonumdan bir müzik açıcam aux kablosuyla devreye  aktarıcam ve devrenin çıkışından ( hoparlörden ) ses çıkışını almak istiyorum. 3 tane Potansiyometrelerle tiz ayarını bass ayarını ses açıp kapatma işlemini yaptırmak istiyorum. Devrede çalışırken kesinlikle GÜRÜLTÜ duymak istemiyorum. Breadboard üzerinde çalışan aynı devreyi aynı şekilde birde delikli plaket üzerine kurulu şeklini istiyorum. Son olarak devrenin Proteus peogramında çizilmiş şeması istiyorum.
 
TESLİM TARİHİ
Ben istanbuldayım bu projenin en geç 30 nisan pazartesi elimde olması gerekiyor.TONE CONTROL CİRCUİT - Elektronik Devre Projeleri

TONE CONTROL CİRCUİT - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : 42ali1993
2268 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış