notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Ultrasonic sensör ile mesafe ölçümü

Proje ID: #1352    |    Yayın: 713 gün önce    |    Rapor : Evet
Ultrasonic sensör ile mesafe ölçümü Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba  ,  ben basit çapta bir proje yaptırmak istiyorum.
Sistem şu şekilde çalışacak sensörü bir kıskaç yardımı ile web cam gibi bilgisayarın ustune konumlandıracagız ve bu sensörden alınan bilgiye göre bilgisayarın kullanımına izin verip yada vermeyecek bir uygulama istiyorum.
Amacım öğrencilerin bilgisayar ekranına yakından bakmasına izin vermemek 
bizim gireceğimiz (ayarlayacagımız ) mesafeye göre eğer kullanıcı yakınsa ekranı kaplayan bir görüntü ile mesafeniz işte su kadardır bunun için su kadara uzaklasın deyip bilgisayardan kullanıcı uzaklasınca kullanmasına izin vermelidir.
bu arada kişi yakınlaşınca bizim uyarımıza ragmen  programımızı kapatmamalıdır.Ultrasonic sensör ile mesafe ölçümü

Ultrasonic sensör ile mesafe ölçümü

flash_auto acil
Circle Image
Proje Sahibi : maslan123
60 gün önce
Güven Puanı : 40
10 proje girişi    |    2 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan