notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Şematiği ve Baskı Devre

Ultrasonik güç devresi

Proje ID: #2763   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 383 gün önce   |   Rapor : Evet
Ultrasonik güç devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.220 volt Ac giriş voltajı ile 10- 60khz arasında çalışabilecek, 1,4 -2,0 Kv çıkış, 1500-2000W gücünde akım korumalık ULTRASONİK cihaz tasarımı istiyorum.

projeyi daha belirgin bir hale getirmek istiyorum. Şu an elimizde çalışan çalışan, koruma ve çalıştığı frekansı ve voltajı göremediğimiz, bir devremiz var, bu devrenin çalışma prensibini açıklayan devre projesi var isteyene göndere bilirim. Projede isteğim bu devrenin mikro denetleyici le kontrol edilebilmesi çalışma frekansı çalışma voltajı ve giriş akımını dijital ekranda görebilmem ve ayarlaya bilmem. Devrede kullanılacak malzemeler piyasada rahat bulunabilecek malzemeler olmalıdır. devre çalıştığında ilk 15 gün içersin de 20 adet satın alınacak daha sonraki 90 gün içersin de 30 adet daha satın alınacaktır. yapılan ürünler arızalanmaya karşı garantili olmalıdır. kasa hariç maksimum ödeye bileceğim ödeye bileceğim fiyat 80 dolar ile sınırlıdır.Ultrasonik güç devresi - Elektronik Devre Projeleri

Ultrasonik güç devresi - Elektronik Devre Projeleri


Circle Image
Proje Sahibi : ELEKTROTEX
371 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

1534
Eltas: Merhaba, Transduseriniz varmı.. sadece 2000 watt cihazımı tasarlanacak veya komple üretilecek..

Kural ihlali bildir

1534
Cevap: Transduser mevcut çap 52mm x6mm 4 adet olarak birleşik

2376
bTKssm: Transducer parça kodunu veya bilgi dokümanını paylaşabilir misiniz?

Kural ihlali bildir

2376
Cevap: Transducer için her hangibir kod mevcut değil çap 52mm x6mm olan 4 adet kullanılmış .
üret,iecek cihaz 10-60 khz arazı ayarlı olacağı için her Transducer de çalışabilir

1534
Eltas: Bu durumda biz istediğiniz gerilim ve frekansta sürücüyü üretirsek siz istediğiniz transdüseri alıp kullanabilirsiniz.. akım korumalı tam güvenli tasarlarız.. Bu ürünü üretim maksatlı yaparsanız tafsilat daha fazla olacaktır ve üretimde size çok yardımcı olacaktır heryönden.. Sadece bir adet yaptırıp kullanacaksanız üretim kolaylıklarını göz önüne almadan da yaparız.. (bunlar maliyet-bakım-tamirat-fiziksel üretim işçiliği ve rekabet edebilir olması gibi konuları kapsar)

Kural ihlali bildir

1534
Cevap: Bir adet yaptırıp kullanmayacağım, istediğim özellikler de çalışacak bir protip gerekli test ve denemeler başarılı olacak olursa ilk üretim 50 Adet Olacak.

2376
bTKssm: İstediğiniz özelliklerdeki üründe en az 3 adet transformatör kullanmak gerekecektir. Bu da imalat maliyetini yükseltecektir. Elinizde bulunan transduserlere göre ve cihazın yapacağı işe göre daha dar bir frekans aralığında çalışan bir prototip yapmanın daha verimli olacağını düşünmekteyim. Vereceğim teklif TRANSDUSER HARİÇ bir adet ürün için geçerlidir.

Kural ihlali bildir

2376
Cevap: Dar firekans olarak 20- 40 Khz arası olabilir ayarlı olması gerekmektedir, mevcut TRANSDUSER 22 khz olarak çalışmakta . ilk üretim sistem kararlı ve düzgün çalışırsa 50 Adet olarak planlandı.