notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Usb Şarjmatik Arge-Seri Üretim

Proje ID: #1111   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2615 gün önce   |   Rapor : Hayır
Usb Şarjmatik Arge-Seri Üretim Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba.
Ne işe yarar: 

Toplam 16 adet usb dişi soketinin bulunduğu devrede, her porttan 2 amper 5V çıkış alınabilir. 2 Adet Jeton mekanizması aracılığıyla atılan paralar sonucu müşterile yazılımda belirlenen süre boyunca şarj hakkı tanınır. Bağlanan cep telefonlarının hangi usb portuna bağlandığı ölçülebilir durumdadır. Sistem dışarıdan 40 amper smps ve 12v trafo ile ayrı beslenmektedir (12V Jeton ve Çekmece mekanizması için).
Sistemde rs232 veya bluetooth üzerinden gelen veriler sonucu, 16 adet çekmeceyi ayrı ayrı açıp kapatabilmekteyiz. Ancak hangi çekmecenin şuan açık veya kapalı olduğunu anlayamıyoruz, bunun için usb soketindekine benzer bir ölçüm konusunda devrede değişiklik yapılacak. Bunun dışında çok ufak bir iki değişiklik isteğimiz de olacak.
Size ares, isis çizimlerini ve prototipi gönderebiliriz.
Usb sarj standartları konusunda temel bilginizin olması gerekiyor. Detayları biz anlatacağız.
2 aydır üzerinde çalıştığımız ilk prototipi yaptık. Elimizde çalışır vaziyette yazılım ve sorunları olan tek taraflı 5 adet pcb katmanından oluşan bir prototip var. İşçilik ve montaj zorluklarından dolayı seri olarak da üretemiyoruz. Bu konuda bizimle koordineli çalışacak, ARES'te çizilen tasarımları modifiye edip, istediğimiz özellikleri ekleyebilecek, ve bu pcbleri basıp, üretip, tüm komponentları montajlayıp bitmiş ürün olarak bize teslim edecek, arkadaşlar arıyoruz.
20şer adetlik partiler halinde alım yapacağız. Yılda tahmini alacağımız adet minimum 60 adettir.
Tek taraflı, koruyucu maske basılı pcbleri kabul ediyoruz.

Fiyat verirken:
1: İllaki sizinle yapacağımız bir arge süreci olacak, istediğimiz ve elimizde olmayan bir takım özellikler var, bunun için 1 adet üretip geliştirmeniz gerekecek bunu dikkate alın ve Arge sürecinin ücretini ayrı olarak belirtin.

2: Herşey hallediltikten sonra bu ürünü 20 adette üretebileceğiniz tahmini fiyatı belirtin. Malzemeler, işçilik herşey size ait, sadece yazılımla ilgili hiçbirşey yapmayacaksınız.

Daha fazla detaylı açıklama ekleyeceğim. Usb Şarjmatik Arge-Seri Üretim - Elektronik Devre Projeleri

Usb Şarjmatik Arge-Seri Üretim - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : mashadow
966 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış