notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Üst kat tv susturucu

Proje ID: #2871   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 173 gün önce   |   Rapor : Hayır
Üst kat tv susturucu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Laftan anlamayan üst kat komşusunun tv sine kendi evimden müdahale edecek emp/jammer ve/ veya olabilecek başka tür bir şey lazım...ilgilenenler iletişime geçebilir mi?Üst kat tv susturucu - Elektronik Devre Projeleri

Üst kat tv susturucu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Quad
167 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

2742
electonics: İlgili frekanslara göre cihazlarda izin verilen maksimum çıkış gücü sınırlı olduğu için yasal problemlerle karşılaşmanız kuvvetle muhtemeldir. Eğer komşunuz çanak anten kullanan bir yöntemle tv izliyorsa komşunuzun çanak antenine doğrultulmuş bir jammer ile yayınların canına okuyabilirsiniz. 1000-2000MHz aralığını bastırsanız bile yeterli gelir. Muhtemelen diğer komşular da büyük oranda etkileneceklerinden 3 gün sonra kapınıza BTK dan gelirlerse şaşırmayın. Piyasada 500$ civarına satılan ve ilgili frekans aralığını bastıran cihazlar satılıyor.

2742
Cevap: Cevap için teşekkür...sadece üst kat için çözüm lazım bana...güçlü Tesla bobini; emp vs gibi benim kattan doğrultup tv sini bozabileceğimiz bir çözüm yapabilir misiniz?