notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

Uzaktan sensör ve konum kontrolü

Proje ID: #2884   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 177 gün önce   |   Rapor : Hayır
Uzaktan sensör ve konum kontrolü Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Çeşitli sensörlerin ( hareket, sıcaklık vb) bağlı olduğu bir devre., İstediğimiz varyasyonlarda çalışmasını cep telefonu uygulaması üzerinden ayarlayabileceğimiz ayrıca sensörler herhangi bir hareket algıladığında uygulama üzerinden uyarı gelecek bir sistem.
Örnek vermek gerekirse ; Sistem hareket algıladığında üzerindeki buzzer ötmeye başlayacak ve ledle uyarı verecek aynı zamanda cep telefonuna bilgi gelecek ayrıca konum bilgileri de isteğe bağlı talep edilebilir. wifi , bluetooth, gps özellikleri olmalı. Detayları konuşuruz.Uzaktan sensör ve konum kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

Uzaktan sensör ve konum kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : snnylmz
155 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

4329
kubra: merhaba . Elimde bir mbotum var ve elimde karelerden oluşan bir zeminim var .. bu zeminde mbotumun her bir adımını kaç cm gidiyosa kodlamak istiyorum. yani kareleri basamak basamak seçerek veya hepsini tek seferde tuşlayarak hedefe götürebilir miyim. kısaca robotun adım adım veya tek seferde götürmesini sağlamaktan bahsediyorum.

Kural ihlali bildir

4329
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!