ghostmanzero

ghostmanzero

Diğer   |   İstanbul
1 adet işlemde 5 Puan
Üyelik Tarihi : 05.03.2017   |   Son Giriş : 70 gün önce

 
 Microdenetleyici projeleri , arduino projeleri ve dahası... 
Elektrik Elektronik mühendisiyim. Antalya'da yaşamakta ve gömülü sistemler üzerine çalışmaktayım . Projelerde gerekli olması durumunda proteus, solidwork, Autocad, Microsoft yazılımlarını kullanmaktayım. Projeler için istenirse ayrıca sunum dosyaları da hazırlamaktayım. İçerisinde kesinlikle bir animasyon veya simülasyon da bulunur. Konunun en anlaşılır halini ve gerekli görsel dokümanları bulunduran dosya ürün ile birlikte gönderilir. Alınan tüm işlerde öncelikle CV göndermekte ve önceki projelere ait video ve tanıtım dokümanlarını  paylaşmaktayım.  2015 başlarından bu yana proje bazlı  olarak microchip denetleyicileri, arduino ve analog elektronik devre tasarımları ve üretimi yapmaktayım. Sensör  verisi işleme , rf iletişim, rc araç kumanda sinyali işleme,  sürücü devreleri,  asansör kumanda devreleri, yarı akılı ev sistemleri, bitirme projeleri, drone stabilizasyon sistemleri  gibi konularda gerçekleştirdiğim örnekleri inceliyebilirsiniz.  Daha önce farklı platformlarda da gerçekleştirdiğim projeleri incelemek isterseniz video kanalının linkini mesaj atabilirim. (gerçekleştirilen projelerin sahipleri ve kodları  gizli tutulur. Sadece tanıtım amaçlı videolardır) Tüm tasarım, kodlama ve uygulama işlemlerini bizzat kendim gerçekleştirmekteyim. Bu nedenle proje boyunca gerekli durumlarda her türlü ekleme ve düzenleme işlerini de gerçekleştirmekteyim.  Süreç boyunca aşamalı olarak malzeme varışı,  ilk çalışmalar,  simülasyon, çizim ve 3D modelleme, prototip ve  son olarak da asıl ürünü ortaya koyma aşamalarıyla ilgili bilgilendirmeyi yapmakta ve eğer kod da açık kaynaklı olarak alınacaksa gerekli açıklama ve kısa vadede güncelleme desteği vermekteyim. Birden çok kopya istenilen devrelerde indirim uygulanır. Verilen teklifler ilanda istenenlere yöneliktir. Sadece ana işleme yönelik devre veya kart için fiyat verilir. Güç kaynağı, akü, panel gibi elemanları da projeyle beraber isteyenler lütfen ayrıca belirtsin.Eklemeler için tekrar fiyat verilir. İş süresine kargo süreci  dahil değildir. 


Profil Özeti


Toplam gerçekleştirilen 1 proje üzerinden yapılan değerlendirme özeti aşağıda belirtilmiştir.
1 Olumlu Yorum     |     0 Nötr Yorum     |     0 Olumsuz Yorum

İşçilik Kalitesi
5 Puan
Teslim Süresi
5 Puan
İletişim
5 Puan


Aldığı Yorumlar


nfenfe

Proje : Arduino ile pulse oksimetre 05.04.2017

5 Puan Puan
5 Puan Puan
5 Puan Puan
nfenfe: Gerek üründe gerek iletişim de herhangi bir problem yaşamadım. Teslim aldığım proje belirttiğim kriterlerin hepsini sağlıyordu. Uzmani tavsiye ediyorum.
ÖNEMLİ UYARI : Bu bölüm üyenin kendisi tarafından doldurulmuş olup, girilen bilgilerin doğruluğu sadece ilgili üyemizi bağlamaktadır.

Yetenekleri


puan
Gömülü Sistemler

1-3 Yıl arası

puan
PCB Tasarim Ve Baski

1 Yıldan az

puan
CCS C Pic

1-3 Yıl arası

puan
C++

1 Yıldan az

puan
ISIS ve ARES

1-3 Yıl arası

puan
Solidworks

1 Yıldan az

puan
3D Modelleme

1 Yıldan az

puan
Arduino

3-5 Yıl arası

puan
Dijital Devre

1-3 Yıl arası

puan
Analog Devre

1 Yıldan az


Eğitim Bilgileri


Uzmanımız eğitimiyle ilgili herhangi bir giriş yapmamıştır!

İş Tecrübeleri


Uzmanımız geçmiş iş deneyimiyle ilgili herhangi bir giriş yapmamıştır!

Sertifikaları


Uzmanımızın sahip olduğu herhangi bir sertifika bulunmamaktadır.

Uzmanımız daha önce gerçekleştirdiği işleri portföyüne eklememiştir.