Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Uzun mesafe rfid okuyucu

Proje ID: #2893   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 67 gün önce   |   Rapor : Evet
Uzun mesafe rfid okuyucu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Yaklaşık 2 metre mesafeden rfid karti ya da yapiskanli etiketi okuyup bana id'sini rs232 485 uart vb. Bir protokolle iletebilecek bir devre tasarimi- prototip uretimi(seri üretim için ayrıca teklif alinacak). Ya da hazir modül-anten seçimi konusunda danismanlik istiyorum. Hazir modül anten seçimi seri üretimde kullanılacağı için ucuz olmalı.+++ okuyacağımız rfid etiketler pilsiz olacak.Uzun mesafe rfid okuyucu - Elektronik Devre Projeleri

Uzun mesafe rfid okuyucu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : kenanemree
4 saat önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

257
akillidevreler: Merhaba.
https://robocombo.com/uhf-rfid-okuyucu-6-metre-menzil
Bu işinizi gorebilir

257
Cevap: Teşekkürler bu pahalı olduğu için daha ucuz bir çözüm arıyorum

1534
Eltas: Merhaba, kart pilsiz olması veya olmaması durumunda uygun bir frekans ve güçte bir anten en uygun maliyette geliştirebiliriz inşallah.. bir süre arge konusunu kabullenirseniz..

1534
Cevap: Merhaba, aslında projemiz biraz acil fakat ilk kısmında hazır bir modül ile ilerleyip ar-ge süreci için seri üretime geçmeyi düşünüyoruz. siz tek bir demo için bir süre ve fiyat teklifi yaparsanız ona göre değerlendirebiliriz.

1534
Eltas: Merhaba, yaklaşık on gündür seyahatteyim bir hafta sonu İstanbul'da olmayı umut ediyorum.. hala ihtiyacınız varsa görüşebiliriz.

1534
Cevap: Merhaba evet arayisimiz devam ediyor.