notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Uzun mesafe rfid okuyucu

Proje ID: #2893   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 298 gün önce   |   Rapor : Evet
Uzun mesafe rfid okuyucu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Yaklaşık 2 metre mesafeden rfid karti ya da yapiskanli etiketi okuyup bana id'sini rs232 485 uart vb. Bir protokolle iletebilecek bir devre tasarimi- prototip uretimi(seri üretim için ayrıca teklif alinacak). Ya da hazir modül-anten seçimi konusunda danismanlik istiyorum. Hazir modül anten seçimi seri üretimde kullanılacağı için ucuz olmalı.+++ okuyacağımız rfid etiketler pilsiz olacak.Uzun mesafe rfid okuyucu - Elektronik Devre Projeleri

Uzun mesafe rfid okuyucu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : kenanemree
34 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

257
akillidevreler: Merhaba.
https://robocombo.com/uhf-rfid-okuyucu-6-metre-menzil
Bu işinizi gorebilir

257
Cevap: Teşekkürler bu pahalı olduğu için daha ucuz bir çözüm arıyorum

1534
Eltas: Merhaba, kart pilsiz olması veya olmaması durumunda uygun bir frekans ve güçte bir anten en uygun maliyette geliştirebiliriz inşallah.. bir süre arge konusunu kabullenirseniz..

1534
Cevap: Merhaba, aslında projemiz biraz acil fakat ilk kısmında hazır bir modül ile ilerleyip ar-ge süreci için seri üretime geçmeyi düşünüyoruz. siz tek bir demo için bir süre ve fiyat teklifi yaparsanız ona göre değerlendirebiliriz.

1534
Eltas: Merhaba, yaklaşık on gündür seyahatteyim bir hafta sonu İstanbul'da olmayı umut ediyorum.. hala ihtiyacınız varsa görüşebiliriz.

1534
Cevap: Merhaba evet arayisimiz devam ediyor.