notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Web kontrollü araba

Proje ID: #1586    |    Yayın: 569 gün önce    |    Rapor : Hayır
Web kontrollü araba Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Web üzerinden kontrollü araba yapmamız isteniyor.  Arabayı yaptık üzerinde sensör mevcut kodları elimizde var bu arabayı web sayfasından kontrol etmemiz gerekiyor ileri geri hızlı yavaş tuşları ile kontrolü sağlamamız isteniyor ek olarak onundeki engelin mesafe sensörü ile ekranda mesafe bilgisinin görünmesi isteniyor arabayı arduino ile yaptık ve elimizde wifi modülü de mevcut haberleşmenin sağlanması içinWeb kontrollü araba - Elektronik Devre Projeleri

Web kontrollü araba - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Sadiye
394 gün önce
Güven Puanı : 40
5 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan