notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Seri Devre Üretimi

Yaris platformlari icin fotocell kronometre

Proje ID: #1118   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2550 gün önce   |   Rapor : Evet
Yaris platformlari icin fotocell kronometre Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhaba arkadaslar,
Yaris platformlari icin baslama ve bitis kapisi olan, baslama kapisindan gecince led panelde 00:00:00 seklindeki sayac saymaya baslayacak ve bitis kapisindan gecince duracak.  Dakika, saniye ve salise olacak. 
Sistem kosucunun elde ettigi skoru otomatik bluetooth ya da usb arayuzunden bilgisayar ve akilli telefona kaydedecek. Akilli telefon icin yazilacak uygulama baska bir firmaya yaptirilabilir. Bluetooth ve usb destegi olacak. 
Dairesel platformlar icin tek kapi olanagi sunulacak. Tum kapular ve kronometrenin oldugu sayac paneli kablosuz haberlesecek min 1km lik mesafe olacak. Transiver kullanacak ve kapilar birbirini algilamadiginda uyari ledi yanacak. 
Bu bir seri uretim projesidir, fiyatlarinizi prototip icin veriniz.
TesekkurlerYaris platformlari icin fotocell kronometre

Yaris platformlari icin fotocell kronometre

star_border populer
Circle Image
Proje Sahibi : Rapel
2437 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış