notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Zaman ayarlı röle kontrol devresi

Proje ID: #2275   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1351 gün önce   |   Rapor : Hayır
Zaman ayarlı röle kontrol devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhabalar.
Birki yetiştiriciliginde kullanacagım projem için 10 adet rolem var her roleye birer adet ampul bağlı.  Sistemin çalışma mantıgını tek bir role üzerinden anlatacağım her role için bu geçerli.
-- Roleye saat 8:00 de çek 10:00 da bırak 12:00 de tekrar çek 14:00 de bırak 16:00 de tekrar çek 18:00 da bırak 22:00 da tekrar çek 24:00 da bırak gibi günde 4 defa işlem yaptırabilmeliyim.
Fakat bitkinin büyüme evresine göre bu rölelenin saat ayarlarını zaman geçtikçe bitkinin durumuna göre değiştireceğim örneğin saat 8:00 da çekip 10:00 da bırakmayacakta 6:00 da çekip 11:00 da bırakacak. bunu LCD üzerinden butonlar vasıtası ile yapacağım.
Anlatmış oldugum algoritma her role için geçerlidir. ve hiç bir rolenin birbiri ile bağlantısı yok birbirinden bagımsız olarak benim ayarlamış olduğum farklı saat aralığında rolelerin çekip bırakması gerekmektedir.Zaman ayarlı röle kontrol devresi - Elektronik Devre Projeleri

Zaman ayarlı röle kontrol devresi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : fatihsr
1325 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış