notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Robot Kit Tasarımı

Zamanında ve Eksiksiz Hap kullanımını sağlayan sistem

Proje ID: #2435    |    Yayın: 7 gün önce    |    Rapor : Evet
Zamanında ve Eksiksiz Hap kullanımını sağlayan sistem Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Sistemin amacı özellikle yaşlı hastaların haplarını zamanında ve tam olarak kullanmalarını sağlamak. Sistem üzerinde haftanın günleri isimleri ile yer alacak veya( tek bir gün üzerinden de hareket edilebilir), günler ise 3 bölüme ayrılacak ( max 1 hapın 8 saatte bir kullanıldığı varsayılarak). Kişi hapları sisteme yerleştirecek ( hangi ilacı alacaksa)zaman ayarı yapılacak .hap kullanma zamanı gelince sistem sesli uyarı verip haznesinden kullanılacak ilaçları çıkaracak .Amaç hapların zamanında eksiksik veya fazla olmadan kullanılması .Daha fazla detay için msj yollarsanız geri dönüş yaparım.Şimdiden elinize sağlıkZamanında ve Eksiksiz Hap kullanımını sağlayan sistem

Zamanında ve Eksiksiz Hap kullanımını sağlayan sistem

Circle Image
Proje Sahibi : vahitkoray
3 saat önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan